Ділова громадськість України укріплює зв’язки із Європарламентом

Ділова громадськість України укріплює зв’язки із Європарламентом

11 травня 2017

Вітчизняні ділові кола продовжують розвивати співпрацю із ключовими інституціями ЄС, лобіюючи нарощування українського експорту, притоку іноземних інвестицій, економічних, виробничих, туристичних зв’язків. УСПП через своє представництво в Брюсселі підтримує системні комунікації із Європарламентом, Єврокомісією, партнерами із Businesseurope – найбільшим та найпотужнішим діловим об’єднанням Європи. Свою підтримку його багаточисельним ініціативам на євроінтеграційному напрямі, в тому числі і щодо поглиблення контактів європейського та національного бізнесу, висловив і новообраний президент ЄП Антоніо Таяні.

Про це йдеться в його листі на адресу УСПП.

Пан Таяні добре розуміє роль економічних зв’язків у відносинах Європейського Cоюзу із Україною, перспективу їх розвитку та високий потенціал, адже до цього був єврокомісаром, опікувався питаннями транспорту, промисловості та підприємництва. Представляє Європейську народну партію, яку вважають однією з "проукраїнських" у складі ЄП.

«Сприяння діловій співпраці та просування сприятливого ділового клімату є інструментами для створення робочих місць, розвитку добробуту громадян та держав. У цьому контексті я вітаю діяльність таких асоціацій, як УСПП, та запевняю, що ви можете розраховувати на постійну підтримку ЄП у розвитку співпраці між Євросоюзом та Україною», - наголосив Антоніо Таяні.

Зі свого боку, українські промисловці вбачають великі перспективи у питаннях, що стосуються поглиблення комунікацій європейського та національного бізнесу, втілення актуальних  проектів, вдосконалення програм підтримки Європейським союзом України, в першу чергу щодо розвитку реального сектору економіки нашої держави.

«Саме конкретними діями, через партнерство зі структурами ЄС,  вітчизняні ділові кола наповнюватимуть практичним змістом існуючу Угоду про асоціацію, встановлюватимуть взаємовигідні зв’язки, залучатимуть європейські інвестиції під перспективні проекти тощо», - зазначив президент УСПП Анатолій Кінах.

Він переконаний, що зараз надзвичайно важливо популяризувати серед європейських партнерів інформацію про економічну перспективність України, про наші можливості і здобутки. Цьому сприятиме саме пряме спілкування між чиновниками, контрагентами, громадянським суспільством.

Публічні заходи за участі представників Європарламенту УСПП організовував неодноразово. Зокрема, з метою підвищення взаємної довіри, вдосконалення співпраці і зміцнення незворотності інтеграції України в європейський економічний і політичний простір минулоріч в Брюсселі  пройшла конференція «Європарламент – громадянське суспільство України».

В УСПП переконані, що така спільна робота поступово стає системною та призведе до конкретних позитивних результатів.  

 


до списку новин

Уряд, роботодавці та профспілки підписали тристоронню Генеральну угоду на 2016-2017 рр.
Уряд, роботодавці та профспілки підписали Генеральну угоду, яка визначатиме трудову та соціальну...

Приєднатися до ООРУ