Українські роботодавці пропонують шляхи покращення  соціального діалогу на Міжнародній конференції праці

Українські роботодавці пропонують шляхи покращення соціального діалогу на Міжнародній конференції праці

13 червня 2017

Тристороння делегація від України – урядовці, роботодавці і профспілки –- відбула до Женеви на 106-ту сесію Міжнародної конференції праці, що проходить наразі в швейцарській столиці. Традиційно тисячі делегатів із різних країн обговорюють на засіданні цього вищого керівного органу МОП питання забезпечення рівності, стабільного розвитку, мобільності робочої сили, роль малих та середніх підприємств  як головного двигуна створення нових робочих місць, захист праці та ін. Україну та її потенціал партнерам представлять міністр соціальної політики Андрій Рева, співголова Національної тристоронньої соціально-економічної ради,  перший заступник СПО роботодавців, голова Об’єднання організацій роботодавців України, президент УСПП Анатолій Кінах, голова Федерації профспілок Григорій Осовий тощо. Про це повідомили в ООРУ.

Представник роботодавців, лідер ділової спільноти України Анатолій Кінах виступить із доповіддю на сесії,  в якій окреслить основні пріоритети національних сторін соціального діалогу в економічній, трудовій сфері тощо. 

Першочерговим, вважає він, є посилення соціального діалогу в країні, особливо діалогу влади із національним бізнесом. Ділова громада, роботодавці активно пропонують владі шляхи виходу з кризового стану і висловлюють надію на спільне створення ефективної економічної системи. Вони готові докладати зусиль з подолання корупції, розвитку конкурентоспроможності виробників, «зеленої економіки» тощо як переваг, що надають простір і перспективу для сталого розвитку.

У планах делегатів від роботодавців - участь у роботі низки комітетів конференції,  двосторонні консультації з представниками МОП, обговорення існуючих та перспективних проектів тощо.

Нагадаємо, Міжнародна організація праці запускає в Україні масштабний проект, покликаний сприяти покращенню  вітчизняного ділового клімату, ефективності  соціального діалогу. У цьому партнери покладаються на співпрацю із національними організаціями роботодавців, які є репрезентативними, володіють інформаційними ресурсами, мають контакти та працюють із органами державної влади тощо. Координатори проекту домовились із ООРУ про постійні комунікації з цього питання, а також про спільне опрацювання програми реалізації майбутнього проекту в Україні.  


до списку новин

Уряд, роботодавці та профспілки підписали тристоронню Генеральну угоду на 2016-2017 рр.
Уряд, роботодавці та профспілки підписали Генеральну угоду, яка визначатиме трудову та соціальну...

Приєднатися до ООРУ