ООРУ підтвердило свою репрезентативність

ООРУ підтвердило свою репрезентативність

20 червня 2017

Об’єднання організацій роботодавців України в черговий раз підтвердило свою репрезентативність на національному рівні . Відповідне свідоцтво Національної служби посередництва і примирення отримав голова ООРУ Анатолій Кінах. Документ урочисто вручив голова Нацслужби Олександр Окіс.

Нагадаємо, відповідність критеріям репрезентативності підтверджується раз в 5 років.

Окрім формальних процедур, сторони обговорили соціально-економічну ситуацію та роль сторони роботодавців в успішній реалізації реформ. Анатолій Кінах поінформував, що нещодавно перезавантажений Спільний представницький орган сторони роботодавців дав змогу консолідувати позицію  останніх, узгоджувати їх за  пріоритетними  напрямками  та значно підвищити роль соціального діалогу в країні.

Активізувалася і їх співпраця із профспілками, урядовцями, експертними установами на всіх рівнях.

«Найбільш прагматична та професійна частина українського суспільства – роботодавці, тому саме вони повинні скоригувати курс реформ на прагматичні дії, що дадуть результат для економіки, підвищення  платоспроможності населення, зростання виробництва і відтак зайнятості в Україні. У нас є узгоджені позиції по ключовим напрямкам, за якими ми співпрацюємо з урядом, парламентарями», – зазначив А.Кінах.

Нагадаємо, ООРУ створено у 2009 році, до його складу входять територіальні, галузеві та всеукраїнські об’єднання організацій роботодавців, в Раді ООРУ – 37 членів. Загальна чисельність працівників, які працюють на підприємствах ООРУ, складає близько 2 млн. осіб.до списку новин

Уряд, роботодавці та профспілки підписали тристоронню Генеральну угоду на 2016-2017 рр.
Уряд, роботодавці та профспілки підписали Генеральну угоду, яка визначатиме трудову та соціальну...

Приєднатися до ООРУ