Роботодавці збільшують витрати на медстрахування своїх робітників

Роботодавці збільшують витрати на медстрахування своїх робітників

20 листопада 2012

Страховики збільшили портфелі добровільного медичного страхування на 28-40%. Про це повідомляє видання "Комерсант-Україна".

Страховики, всупереч стагнації ринку, знайшли спосіб різко наростити премії. Завдяки добровільному медичному страхуванню (ДМС) вони збільшили портфелі.

Якщо в січні-червні страховики зібрали на 3,4% більше валових страхових платежів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, то приріст ДМС 50 найбільших учасників цього ринку склав 27,8%, до 515 525 мільйонів гривень.

А 9 найбільших гравців за січень-вересень і зовсім наростили свої портфелі ДМС сумарно на 40%.

"Збір премій по ДМС збільшився здебільшого за рахунок укладання нових договорів страхування та підвищення вартості на 10-15% для існуючих клієнтів", - зазначає директор департаменту по роботі з ключовими клієнтами СК "Провідна" Леся Щербакова.

За оцінкою директора по страхуванню бізнесу СК «Allianz Україна» Дениса Коченкова, ці 10-15% приросту премій по ДМС викликані інфляцією в галузі.

"За останній рік значно зросли ціни на послуги лікувальних закладів, медикаменти подорожчали на 30%, розширилася група препаратів, з яких стягується ПДВ", - підраховує перший заступник директора по страхуванню і розвитку СТ "Іллічівське" Надія Пиж.

Роботодавців подорожчання ДМС поки не лякає, оскільки цей вид страхування найбільше затребуваний компаніями з іноземним капіталом.

Хоча українські компанії, які відмовилися від ДМС під час кризи 2008 року, вони також поступово починають оплачувати страховку.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ