Розробка нової Генеральної угоди триває

Розробка нової Генеральної угоди триває

23 листопада 2012

Об’єднання організацій роботодавців України бере активну участь в розробці нової Генеральної угоди на 2013-2015 роки. Нещодавно відбулося чергове засідання Спільної робочої комісії з підготовки проекту Генеральної Угоди, до якої входять представники роботодавців, профспілок та Кабінету міністрів України.

Як зазначив член Спільної робочої комісії, заступник голови Об’єднання організацій роботодавців України   Костянтин Марчук,   робота з підготовки Генеральної угоди триває, хоча й не без труднощів.  «Узгодження важливих положень Угоди ускладнюється відсутністю бюджету України на 2013 рік, відсутністю  затверджених показників мінімальної заробітної плати,  інших соціальних показників, але я сподіваюся, що нам все таки вдасться підписати її до кінця року» – сказав він.  

Члени комісії прийняли рішення узагальнити узгоджені пропозиції до Угоди та направити їх до секретаріату КМУ для аналізу на відповідність чинному законодавству України. Наступне засідання робочої комісії відбудеться 10 грудня. На ньому проект Генеральної угоди може бути затверджений з врахуванням результатів попередніх домовленостей та експертизи секретаріату КМУ.

До відома. Генеральна угода укладається між Кабінетом Міністрів України, стороною роботодавців та профспілками. Вона фіксує домовленості між сторонами соціального партнерства та регулює основні аспекти соціально-трудових відносин.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ