Святкуємо День машинобудівника

Святкуємо День машинобудівника

21 вересня 2019

Всім робітникам і інженерам машинобудівної галузі адресуємо найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Машинобудівна галузь займає одне з головних місць в економіці України, славиться своїми вагомими виробничими здобутками та міцними трудовими традиціями.

Завдяки вашій майстерності підвищується обороноздатність нашої країни, впроваджуються інноваційні підходи до виробництва, а наша держава лишається на міцних позиціях на зовнішніх ринках.

Звичайно, галузь потребує масштабних державних індустріальних програм розвитку, конкурентного – в порівнянні із іноземними партнерами – доступу до кредитних ресурсів, інвестицій та новітніх технологій  – як на національному, так і міжнародному рівнях.

УСПП продовжить лобіювати такі пропозиції, формуючи постійний діалог із урядом, парламентом та президентом. Адже сучасна, інноваційна індустрія – запорука економічної стабільності і зростання багатьох провідних країн світу, і Україна тут не виняток.

Вітаємо всіх машинобудівників зі святом! Дякуємо вам за те, що вкладаєте душу в національний продукт, створюєте робочі місця, впроваджуєте нові технології та гідно представляєте нашу продукцію на світових ринках. Здоров’я, наснаги, всіляких гараздів!


до списку новин

Директора Фонду соціального страхування поновлено на посаді
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає поновлення на посаді директора...

Приєднатися до ООРУ