УСПП організовує V економічний форум з Литвою за участі президентів обох країн

УСПП організовує V економічний форум з Литвою за участі президентів обох країн

6 листопада 2019

Наразі триває формування делегації українського бізнесу

Цьогоріч у Вільнюсі відбудеться вже традиційний V економічний форум Україна-Литва. Участь у ньому візьмуть Президент України В.Зеленський і новообраний Президент Литви Гітанас Науседа, представники урядів, бізнес-асоціацій, експерти-економісти, бізнес-кола обох країн.

Організатори - УСПП та Конфедерація промисловців Литви.  

У рамках форуму 27 листопада будуть проведені такі тематичні секції:

  • Сонячна енергетика і біоенергетика
  • Транспорт і логістика
  • Інформаційні технології. Індустрія 4.0
  • Будівництво

Учасники матимуть змогу обговорити стан українсько-литовського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, знайти перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної роботи, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках тощо.

Головними для бізнесу є контакти. Цей форум - ідеальна платформа, щоб знайти потрібні контакти. Зокрема, литовські підприємці, які будуть присутні на форумі, зацікавлені у співпраці з Україною”, - каже президент Конфедерації промисловців Литви  Робертас Даргис. 

Нагадаємо, постійна співпраця УСПП та Конфедерації промисловців Литви, а також робота двосторонніх ділових рад  дала змогу нарощувати товарообіг між країнами в середньому на 15-20% в рік. У Литві працює більше 88 компаній з українським капіталом, а в Україні – понад 250 з литовськими інвестиціями. Також в Україні реалізується низка проектів за підтримки МЗС Литви, у тому числі - частково профінансовані партнерами. Йдеться про водоочищення в Одеській та Чернівецькій областях, відновлення інфраструктури на Донбасі - зокрема, реконструкція школи №2 в Авдіївці. 

Окрім того, комунікації з Литвою є надзвичайно корисними для навчання українського бізнесу та місцевих адміністрацій щодо використання грантів, знаходження інвесторів за кордоном, виходу на експорт, адаптації норм та регламентів ЄС тощо. 

УСПП продовжує формування делегації українського бізнесу на форум. Необхідно не пізніше 22 листопада заповнити анкету http://bit.ly/2JVkc3N  та надіслати її на pr@uspp.org.ua

Детальніша програма форуму за посиланням:  http://bit.ly/36NobcK


до списку новин

Директора Фонду соціального страхування поновлено на посаді
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає поновлення на посаді директора...

Приєднатися до ООРУ