Анатолій Кінах проводить зустріч із промисловцями Запорізької області

Анатолій Кінах проводить зустріч із промисловцями Запорізької області

24 грудня 2019

Президент УСПП, голова ООРУ Анатолій Кінах перебуває із робочим візитом в Запоріжжі. В рамках програми візиту очільник ділового союзу відвідає підприємство АТ «Мотор Січ», огляне його виробничі потужності та поспілкується із керівництвом.

Нагадаємо, «Мотор Січ» – українська стратегічна компанія з виробництва авіадвигунів. Наразі вона веде роботи по імпортозаміщенню з виробництва та у 2020 році представить лопаті для ударних гелікоптерів Мі-24. В УСПП неодноразово звертали увагу влади на необхідність локалізації виробництва в Україні, програм імпортозаміщення та доступність національних державних тендерів для власне українських виробників. При схожій якості продукції держава воліє закуповувати техніку (гвинтокрили з Франції, до прикладу) або навіть технологічний «секондхенд» за кордоном, ніж дати можливість національному товаровиробникові.

«Імпорт  продукції, яка могла б вироблятися в Україні, тягне за собою  знищення  робочих місць в нашій державі, що, в свою чергу, спричиняє міграцію людей туди,  де робочі місця є і та продукція, власне, й створюється.  Порочне коло замикається, оскільки економічний світ не терпить порожнечі,  і українці в цій грі програють  – добре,  щоб не назавжди», – коментують такий стан речей в ООРУ. 

Окрім того, про економічні виклики, інвестиційні можливості, у тому числі – програми співпраці із європейськими партнерами – Анатолій Кінах поспілкується із промисловцями і підприємцями області за участі міського голови Запоріжжя.

Усі висловлені на цій зустрічі пропозиції будуть враховані в порядку денному комунікацій ООРУ із урядом та парламентом, у тому числі – в рамках письмових пропозицій, які надає діловий союз.


до списку новин

Директора Фонду соціального страхування поновлено на посаді
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає поновлення на посаді директора...

Приєднатися до ООРУ