Ревізія у Фонді соцстрахування запобігла мільйонній розтраті бюджету фонду

Ревізія у Фонді соцстрахування запобігла мільйонній розтраті бюджету фонду

15 травня 2020

Правління Фонду соціального страхування України зупинило фінансування видатків зі свого бюджету, які були визнані незаконними, на суму понад 800 тис. гривень та упередило розтрату понад 14 млн. гривень.

Про це йшлося на екстреному засідання правління Фонду. Учасники заслухали звіт тимчасової комісії, що вивчала дотримання законодавства попереднім керівником установи – Оленою Думою. Напередодні було прийняте рішення правління  відсторонити її  від виконання обов’язків з 22 квітня.

Комісія повідомила про численні факти порушення екс-керівницею виконавчого директорату законодавства та нормативно-правових актів Фонду, що «коштувало» понад 500 тис. гривень.

Правління ухвалило рішення про звільнення О.Думи з посади директора виконавчої дирекції Фонду та передачі результатів роботи тимчасової комісії до правоохоронних органів.

Обов’язки директора виконуватиме Тетяна Михайленко – досі начальник фінансово-економічного управління.

Представники правління наголосили на спільній позиції держави, профспілок і роботодавців щодо забезпечення ефективного управління органами Фонду для реалізації прав застрахованих осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, напередодні за вимогою роботодавців і профспілок, бюджет Фонду соцстрахування на випадок безробіття був збільшений. Кабмін прийняв рішення про виділення на ці цілі понад 4,7 млрд.грн.  – в рамках компенсації працівникам допомоги по частковому безробіттю в період карантину. Відповідна постанова №308 була оприлюднена на урядовому порталі.


до списку новин

Директора Фонду соціального страхування поновлено на посаді
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає поновлення на посаді директора...

Приєднатися до ООРУ