УСПП та «Укргідроенерго» підписали меморандум про співробітництво

УСПП та «Укргідроенерго» підписали меморандум про співробітництво

4 вересня 2020

Сприяти модернізації енергетичних потужностей України, формуванню ефективної політики енергозбереження та енергоефективності, надавати підтримку упорядкуванню та позитивним змінам на енергоринку держави, проводити дієву інноваційно-інвестиційну політику – про спільні дії такого порядку домовились сьогодні УСПП та ПАТ  «Укргідроенерго». Під час засідання Антикризової ради громадських організацій та Правління УСПП президент союзу Анатолій Кінах та генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота підписали меморандум про співробітництво.

«УСПП виступає за  довгострокову системну співпрацю з найбільшою гідрогенеруючою компанією в Україні, сумарна потужність гідроелектростанцій якої становить 5849 МВт.  До складу компанії входять десять станцій на річках Дніпро та Дністер. Ми цінуємо досвід наших колег, їх експертний потенціал, і думаємо, що зможемо разом впливати на формування ефективної енергетичної політики держави,  поліпшення інвестиційного клімату,  налагодження партнерських стосунків між владою, бізнесом та експертною громадськістю», – підкреслив президент УСПП, голова ООРУ Анатолій Кінах. 

Генеральний директор компанії Ігор Сирота розповів, що структура працює за стратегією, яка розрахована на 10 років. Чистий дохід за 2019 рік склав 8 262,4 млн. грн., чистий прибуток – 3 222,6 млн. грн. Протягом багатьох років ПрАТ є сумлінним платником податків.  «Укргідроенерго» прагне відповідати найбільшим стандартам світової енергетики. Оновлення обладнання і технологій – цьому структура  надає пріоритетного значення. У процесах  модернізації і реконструкції гідрогенеруючих об’єктів процент локалізації  добігає до 85.  Починаючи з 1996 року, компанія за власні та кредитні кошти Світового банку, ЄБРР та ЄІБ успішно реалізує проект реабілітації гідроелектростанцій.

Сторони висловили впевненість, що співробітництво двох структур допоможе професійніше формувати позицію щодо необхідних змін на енергоринку, в інвестиційних процесах, чіткіше доносити її до уряду країни.

 

 

 

 

 

 

 

 


до списку новин

Директора Фонду соціального страхування поновлено на посаді
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає поновлення на посаді директора...

Приєднатися до ООРУ