З Днем підприємця!

З Днем підприємця!

6 вересня 2020

Шановні колеги, друзі!

Щиро вітаю вас з нашим професійним святом – Днем підприємця!

 Саме його святкування  в Україні є визнанням наших зусиль з зміцнення економки, створення національного продукту і робочих місць, наповнення бюджетів усіх рівнів, підвищення якості життя громадян. Цей внесок є неоцінним, ваша праця гідна самого високого державного і суспільного визнання!

Право громадянина на вільне підприємство є одною з базових цінностей демократичного устрою, і майже за 30 років існування держави у нас з’явилося, зросло і впевнено розвивається різноманітний бізнес – не дивлячись на усі перешкоди. Виник і зміцнюється середній клас – заможні, впевнені в собы, готові відстоювати власні права і інтереси люди, замовники і творці демократичних перетворень в країні. Від них залежить майбутнє, добробут, суспільний лад.

На жаль, всі ці роки нам доводилось боротися – за кращий діловий клімат, за захист прав власника і інвестора, інколи – за самий факт  існування. Ми й зараз боремося, але немає сумніву – поборемо.

Бажаю вам успіхів в непростій підприємницькій справі! Добра і прибутків вашим компаніям і колективам,  радості і щастя вашим сім’ям!

Будемо триматися разом!

Ваш Анатолій Кінах

 


до списку новин

Директора Фонду соціального страхування поновлено на посаді
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає поновлення на посаді директора...

Приєднатися до ООРУ