Фонд соціального страхування: кадрові зміни та звіт про роботу

Фонд соціального страхування: кадрові зміни та звіт про роботу

5 жовтня 2020

Під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євген Котик відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України.
На засіданні правління призначено директора виконавчої дирекції Фонду Тетяну Олександрівну Михайленко. 
Заступниками директора виконавчої дирекції ФССУ призначено Світлану Лапчик і Владиславу Хижняк. Крім того, на виконання рішення суду прийнято рішення щодо поновлення на посаді заступника директора Станіслава Богданова.
Також під час засідання було затверджено Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів ФССУ та застосування штрафних санкцій за порушення встановленого порядку їх використання. Прийнятий документ дозволяє запровадити превентивні та ризик-орієнтовані підходи, зменшити кількість нерезультативних та малоефективних документальних перевірок, а також запроваджує уніфіковану форму акта документальної перевірки.
Крім того, затверджено звіти про виконання бюджету та результати діяльності ФССУ, заслухано інформацію щодо звільнення заступників директора та директора виконавчої дирекції.

до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ