Всеукраїнська програма профорієнтації та підготовки робочим професіям починає діяти

Всеукраїнська програма профорієнтації та підготовки робочим професіям починає діяти

15 жовтня 2020

Об’єднання  організацій роботодавців України (далі ООРУ) спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти запускає ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПРОГРАМУ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИМ ПРОФЕСІЯМ.

Її мета –  запровадити ефективну систему підбору кадрів з робітничих професій для українських роботодавців на всій території України через реалізацію концепції Навчання впродовж життя (Life Long Learning).

В рамках Програми, на єдиному онлайн порталі кожне підприємство, що є членом ООРУ, може створювати вакансії по найактуальнішим для себе професіям, а сертифіковані тренери та методисти Асоціації інноваційної та цифрової освіти спільно з HR-ами відповідної компанії створять «паспорт» даної професії у вигляді навчального курсу, з використанням інноваційних освітніх технологій (мультимедійні курси у SCORM-форматі, відео-лекції, інтерактивні освітні серіали множинного вибору, VR-тренінги тощо).

 Курс буде у відкритому доступі для всіх зацікавлених громадян України. Після проходження курсу HR-фахівці  компанії будуть бачити всі результати по кожному користувачу і зможуть запросити кращих на стажування з подальшим запрошенням на роботу до компанії.

Таким чином, для кожної компанії по найпроблемнішим професіям буде створюватись «кадровий резерв» із фахівців, яким компанія може скористатись у будь-який час.

Також, за допомогою цієї Програми вирішується питання адаптації вже набраних співробітників, які зможуть швидко та якісно підготуватись до внутрішніх вимог компанії та до специфіки використання обладнання та технологій, з якими їм необхідно працювати.

Більш детально Ви можете дізнатись з презентації Програми.       


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ