Вийшла книга про трудові відносини в Україні

Вийшла книга про трудові відносини в Україні

28 жовтня 2020

Видавництво ТОВ «КАД МЕДІА» за підтримки УСПП та ООРУ підготувало та випустило друком книгу  «Трудові відносини в Україні». Видання має на меті допомогти роботодавцям в дотриманні норм трудового законодавства та уникненні фінансових втрат.

 «Трудові відносини в Україні» – це практичний посібник, підготовлений фахівцями з великим  досвідом роботи у сфері трудового права. Будучи юристами, адвокатами, державними службовцями та науковцями, у своїй професійній діяльності вони виступали як на боці роботодавців, так і на боці найманих працівників та контролюючих органів. Це дало змогу розглянути трудові відносини з урахуванням інтересів різних сторін. 

Посібник  містить десять розділів, понад чотириста сторінок консультацій та рекомендацій, практичних прикладів розрахунків та алгоритмів дій у нестандартних ситуаціях. Читачі знайдуть у ній також зразки локальних документів, наказів, протоколів тощо. Це допоможе побудувати (налагодити) дієву систему контролю за дотриманням законодавства про працю.

Ознайомитися з умовами придбання посібника можна за телефонами ТОВ «КАД МЕДІА» моб.  097 894-25-20, контактна особа: Радченко Ольга Анатоліївна.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ