УСПП і Укрлегпром доєдналися до Координаційної ради з виробничо-логістичних питань

УСПП і Укрлегпром доєдналися до Координаційної ради з виробничо-логістичних питань

18 листопада 2020

Міжнародні перевізники України, експортери і імпортери «ЗЕД», інші бізнес-асоціації в жовтні започаткували  Координаційну раду з виробничо-логістичних питань. Наразі до Ради увійшли і УСПП, Укрлегпром та Асоціація «Високошвидкісні магістралі».

Відповідний меморандум підписали в УСПП. На зустрічі були присутні, окрім підписантів і представників Ради, також радник віце-прем’єрки з питань європейської інтеграції  та євроатлантичної інтеграції України Іван Нагорняк, директор  Української Асоціації бізнесу і торгівлі Олена Кудляк,  радник голови Правління ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» Дмитро Лось та ін. 

Однією з основних функцій новоствореного об’єднання стане допомога у вирішенні виробничо-логістичних проблем, із якими стикаються виробники, експортери, імпортери та перевізники під ведення час зовнішньоекономічної діяльності. Зокрема, питання забезпечення автоперевізників необхідною кількістю дозволів для автоперевезень до країн ЄС, облаштування та забезпечення ефективної роботи пунктів перетину кордону, лобіювання інтересів вітчизняних виробників та автоперевізників в ЄС, для підтримки експорту української продукції до ЄС та інші.

«Реалізація транспортного потенціалу України та вирішення логістичних проблем – наразі одне із основних завдань уряду. Україна досі не має чіткої транспортної стратегії, мало або ж номінально бере участь у відповідних міжнародних проектах. Окрім того, є завдання і модернізації інфраструктури, зокрема залізниці, де знос локомотивів добігає 98%», - зазначив президент УСПП Анатолій Кінах.

Оскільки лібералізація транзитних перевезень через територію ЄС стане одним з пунктів перегляду Угоди про асоціацію Україна – ЄС, то ще однією функцією Координаційної Ради стане збір та донесення інформації про логістичні проблеми, пов’язані з діяльністю українських експортерів до ЄС,до Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та пошук дієвих інструментів впливу на інституції ЄС.

Координаційна рада відкрита для приєднання нових учасників і готова до співпраці у вирішенні питань просування вітчизняної продукції на ринки ЄС та інших регіонів.

 

 


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ