До діяльності НФТУ долучиться єврейська громада України

До діяльності НФТУ долучиться єврейська громада України

20 листопада 2020

Національний форум "Трансформація України" (НФТУ), що став майданчиком співпраці  структурованих об'єднань бізнесу, добровольців, волонтерів, представників духовенства, політикуму і міжнародних партнерів тощо, наразі розробив та затвердив концепцію стратегії трансформації України. Нагадаємо для цього вивчався позитивний досвід перетворень в країнах Балтії та Польщі напередодні їх вступу до Європейського Союзу. 

Форум співпрацює з численними експертами, громадськими організаціями , також у Верховній Раді України за його ініціативи створено відповідне міжфракційне депутатське об'єднання.

НФТУ об'єднує зусилля у тому числі і з усіма конфесіями в Україні: у його складі діє так звана Рада церков.

Свою підтримку ініціативам форуму висловили і в єврейській громаді України.

Про це йшлося на зустрічі президента УСПП, члена наглядової ради НФТУ Анатолія Кінаха із головним рабином України Моше Реувеном Асманом.

"В умовах ризиків, з якими стикнулася наразі Україна - синергія співпраці з міжнародними партнерами, в тому числі з Ізраїлем - дуже важлива. Концепція стратегії трансформації України, яка пропонується форумом - це не лише про європейський шлях України, розвиток економіки, але й важливе формування духовних цінностей і їх популяризація в суспільстві:  патріотизму, розуміння національних інтересів, поваги одне одного", - наголосив Анатолій Кінах.

Він запросив головного рабина України взяти участь у у найближчому засіданні форуму, яке відбудеться вже в грудні цього року.

Нагадаємо,  Концепція Стратегії трансформації України  передбачає реформу економіки з широкими програмами модернізації, інноваційно-інвестиційної складової. Особлива увага приділена гармонізації правової системи, співробітництву у сфері правосуддя та зовнішніх відносин. Спеціальний розділ присвячений адміністративній реформі — директивам для міністерств та інших центральних органів виконавчої влади розбудови сучасного та ефективного управління в державі. Приділена увага й зміцненню структурованого громадянського суспільства України.

Форум рухається шляхом залучення до процесу трансформації України ключових міжнародних партнерів із числа країн ЄС та Північної Америки.

На останньому засіданні НФТУ було окреслено програму дій на міжнародній арені та формат співпраці в цьому процесі України та Заходу. Йдеться про створення Міжнародного координаційного механізму, який відповідав би за прийняття та реалізацію спільної (Україна-Захід) стратегії трансформації нашої держави на основі кращих світових практик.

Звичайно, для досягнення такої мети потрібна координація структурованого громадянського суспільства із владою — Президентом, урядом і парламентом. НФТУ наполягає на створенні указом Президента України Координаційної ради з питань підготовки та реалізації Національної стратегії трансформації України.

Довідково:

НФТУ створено за ініціативи громадянського суспільства задля активізації процесу якісних змін в країні та наближення її до європейських стандартів. Серед членів Наглядової ради форуму — Патріарх Філарет, Архієпископ Святослав, координатор євроінтеграції Польщі Єжи Квєцінський, колишній глава Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський та ін. Радниками та партнерами форуму є президент Американсько-української ділової ради (USUBC) Морган Вільямс, екс-прем’єри Польщі Марек Бєлька та Литви — Андріус Кубілюс. НФТУ складається з координаційних рад за напрямами роботи.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ