Олександр Баталін визнаний кращим роботодавцем Криму

Олександр Баталін визнаний кращим роботодавцем Криму

29 квітня 2013

Кращим роботодавцем за підсумками III Всекримської акції «Успіх року» став завод «Фіолент», який очолює Олександр Баталін – голова Кримської республіканської організації роботодавців "Організація роботодавців Криму". Нагороду у суботу в Сімферополі йому вручив заступник голови Об’єднання організацій роботодавців України Сергій Прохоров.

За словами С.Прохорова, завод «Фіолент» протягом останніх років успішно втілив у виробництво передові технології та впевнено нарощує свій експортний потенціал. На підприємстві вдало розвинута соціальна сфера: робота організована у три зміни, працівникам забезпечено безкоштовний медичний огляд, можливість купувати продукти за закупівельними цінами.

«Олександр Баталін зробив все для того, щоб людям комфортно працювалося на заводі, щоб вони почувалися впевненіше у завтрашньому дні. Він заслужено отримав звання «Кращого роботодавця»», – зауважив заступник голови ООРУ.

У цій же номінації переміг і завод шампанських вин «Новий світ», який очолює Яніна Павленко. Друге і третє місце посіли суднобудівний завод «Залив» та Кримський содовий завод.

Кращим підприємцем Криму визнано Вадима Кащенка, який очолює науково-виробничу фірму «Царство ароматів».  «Кращим туроператором» обрано туристичну фірму «Кафа-курорт», а у  номінації «Кращий творчий проект» переміг Євпаторійський кримськотатарський культурно-етнографічний центр «Текіє Дервіш». Підприємство «Дружба народів» отримало перемогу у номінації «Кращий сільськогосподарський проект».

До відома: Всекримська акція «Успіх року» проводиться за ініціативою Ради міністрів Автономної Республіки Крим з метою громадського і професійного визнання внеску кримчан, трудових колективів у соціально-економічний, культурний і духовний розвиток автономії.  


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ