Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння!

Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння!

1 травня 2021

Дорогі колеги, друзі!

Щиро вітаю вас зі світлим святом Христового Воскресіння! 

Великдень  наповнений  духовністю і щирістю,  дає нам можливість очищення і просвітлення. Він символізує  початок нового життя, в якому буде трохи більше добра, чистих і правильних задумів і планів, розумних справ і вчинків. Ми любимо цей день,  вважаємо його радісним і світлим весняним святом оновлення, гарного перетворення, невпинного  руху вперед.

Нині, як ніколи, нам потрібні  єдність,  злагодженість у діях та  взаємопідтримка. Віддамо належне промисловцям і підприємцям, які знаходять можливості працювати в складні часи пандемії. Пишаємося соціально відповідальним бізнесом, який жертвує кошти на потреби сфери охорони здоров'я, допомагає нужденним; волонтерами, які встигають  там, де не може впоратися держава – тисячами наших чудових співвітчизників,   які, попри локдауни, сумлінно  виконують свій щоденний обов’язок. 

Будемо радісні,  здорові,  щасливі! Нехай Великодень принесе мир, спокій та відчуття впевненості в наші серця! Нехай в наших домах панує любов і доброта, турбота один про одного, взаєморозуміння!

Христос воскрес!

Щиро, 

президент УСПП, голова ООРУ 

Анатолій Кінах


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ