Об’єднання «Форум» отримало свідоцтво репрезентативності

Об’єднання «Форум» отримало свідоцтво репрезентативності

10 червня 2021

Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення  в Києві та Київської області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Київського обласного об’єднання роботодавців «Форум» на територіальному рівні для участі в колективних переговорах для укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

Об’єднання під керівництвом Василя Піддубного виконало критерії: легалізацію (реєстрацію) зазначеної організації та її статусу; певної чисельності працівників, які  працюють на підприємствах – членах відповідних організацій роботодавців.

Нині до Форуму можуть приєднатися інші організації роботодавців, які прагнуть досягнення мети діяльності, визнають статут. 

Днями Київському  обласному об’єднанню роботодавців «Форум» видано свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності.

Укладена угода про співпрацю між КОООРФ та відділенням Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київської області. ЇЇ мета – впроваджувати спільні заходи щодо поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобіганню виникненню розбіжностей між ними та вирішенню колективних трудових спорів.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ