УСПП і Конфіндустрія (Італія) проведуть серію секторальних конференцій для бізнесу

УСПП і Конфіндустрія (Італія) проведуть серію секторальних конференцій для бізнесу

10 червня 2021

Партнери визначили пріоритетні напрями: агроіндустрія, сільськогосподарське машинобудування, легка промисловість, інфраструктура та ІТ. За цими напрямами будуть організовані двосторонні онлайн-заходи – конференції, семінари та В2В перемовини.

Також у середньостроковій перспективі – масштабні ділові форуми вже офлайн – в Києві та Римі. Ефективним форматом, на думку сторін, буде прив’язка цих заходів до візитів президентів, очільників уряду чи міністрів України та Італії.

Про це йшла мова на зустрічі президента УСПП Анатолія Кінаха із віце-президенткою Конфедерації італійської промисловості (Confindustria) пані Барбарою Бельтраме. Інші учасники – керівник асоціації «Укрмашбуд» Володимир Саченко, президент Конфіндустрія Україна Марко Тозон.

Як зазначив Анатолій Кінах, Італія є одним із пріоритетних партнерів для України на європейському ринку. Незважаючи на пандемію, з початку 2021 року динаміка зростання  двостороннього товарообігу вже становить +18%. Окрім того, в експорті українських товарів збільшується частка продукції з доданою вартістю, що надзвичайно важливо для вітчизняної економіки і бізнесу.

Лідер ділової спільноти розповів: УСПП наразі активно лобіює прискорену адаптацію європейських технічних регламентів і стандартів в Україні. Це посилить конкурентоспроможність вітчизняних експортерів на міжнародному ринку та дозволить значно розширити межі співпраці із західними партнерами. Він високо оцінив досвід Італії в цій царині та запропонував посилити співпрацю в агропереробці із подальшим реекспортом кінцевої продукції на треті ринки.

Також перспективною є сфера легкої промисловості, фармацевтики, інфраструктури – енергетичної, транспортної тощо.

«Ці та інші напрями ми відпрацюємо в рамках робочих онлайн-зустрічей, семінарів і конференцій між зацікавленими компаніями, щоб потім вийти на високий системний рівень співпраці – регулярного проведення двосторонніх бізнес-форумів за участі  представників урядів обох країн. Така практика з іншими країнами, зокрема Литвою, показала надзвичайно хороші результати», - відмітив Анатолій Кінах.

З цим абсолютно згодна віце-президентка Конфіндустрії Барбара Бельтраме.

«Це перший офіційний візит нашої організації в Україну з часу підписання меморандуму про співпрацю з УСПП в 2016 році. Втім, це не означає, що досі в нас не було системної роботи – вже третій рік поспіль в Києві функціонує наше представництво – Конфіндустрія Україна. Італійський бізнес зацікавлений в співпраці з вашими компаніями, відзначає високий рівень кваліфікації українських спеціалістів та якість тієї продукції, що пропонується партнерами», - відзначила пані Бельтраме.

У свою чергу, президент Конфіндустрія Україна Марко Тозон зазначив, що представництво чекає від УСПП перелік  комерційних запитів і вже готовий організувати сітку релевантних партнерів за визначеними напрямами.

Про організацію таких онлайн-заходів і перемовин УСПП повідомлятиме додатково- слідкуйте за нашим сайтом і соцмережами.

Делегація Конфіндустрія Італія відвідала Київ в рамках візиту  міністра закордонних справ Італії в Україну. В ділову делегацію ввійшла низка представників компаній та організацій, зокрема ICE (Агентство з зовнiшньоī торгiвлi Iталiī), SNAM, CNH Industrial, Ferrovie, FEDERUNACOM, ANIMA та ін.

Нагадаємо, напередодні президент УСПП провів також зустріч із  послом Італії в Україні паном П’єром Франческо Дзадзо. Сторони домовилися підтримувати системні контакти, а також продовжувати спільну роботу в напрямі сприяння росту обсягів торгівлі та інвестицій між країнами. 


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ