Анатолій Кінах прочитав лекцію молодим політикам

Анатолій Кінах прочитав лекцію молодим політикам

14 червня 2021

Голова ООРУ, президент УСПП, прем’єр-міністр України (2001-2002) Анатолій Кінах вже традиційно прочитав лекцію молодим політикам в Школі помічника народного депутата. 

В її рамках обговорили:

  • Сталий розвиток України та екологію. 2 найактуальніші теми в цьому вимірі в Україні на даний момент — альтернативні джерела енергії та запаси питної води, які поступово вичерпуються.

Анатолій Кінах підкреслив, що Україна повинна мати свою стратегію зменшення промислових викидів, біопереробки відходів тощо. Наразі сліпе слідування нормам, прийнятим в ЄС, може зашкодити економіці та виробництву – потрібні перехідні періоди та деяка підтримка від держави.

  • Перспективи вступу до ЄС — чому ми ще повноцінно не приєдналися до одного з найвпливовіших політико-економічних союзів? Згідно з думкою президента УСПП, Україна має імплементувати європейські реформи і фокусуватися на власному розвитку, а потім на рівних засадах вступати до ЄС.

«Дата вступу до ЄС – не самоціль. Нашою метою має бути економічний, демократичний розвиток України, щоб вона приєдналася до союзу сильною та у всіх планах незалежною державою», - наголосив державний діяч.

  • Розвиток національної ідеї в Україні — що означає суверенітет та незалежність країни на сучасному етапі.

Анатолій Кінах заключив, що ідея виражається не тільки у символіці, а й у здатності захищати власні кордони, а також національні інтереси по всьому переметру.

ООРУ, УСПП підтримують подібні формати навчання молоді. Сподіваємося, що учасники Школи застосують набуті знання під час стажування у ВРУ, а в подальшому – використовуватимуть їх у своїй професійній кар’єрі.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ