Президент підписав закон про бронювання фахівців: бізнес чекав цього документу півроку

Президент підписав закон про бронювання фахівців: бізнес чекав цього документу півроку

25 листопада 2022

Український союз промисловців і підприємців вдячний парламенту та главі держави за прийняття і підписання законопроєкту №7687 (2732-IX) про внесення змін в чинне законодавство щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Бізнес працював над його прийняттям останні місяці, у тому числі в рамках роботи Антикризового штабу, утвореного при УСПП.

Зокрема, ще в червні штаб запропонував Кабміну внести зміни до законодавства щодо гарантованої можливості бронювати ключових працівників  підприємств, які здійснюють виробничу діяльність, пов’язану з критично важливими галузями економіки.

Окремі звернення щодо потреби прискорити ухвалення відповідного закону УСПП направляв до Мінекономіки та до голови ВРУ Руслана Стефанчука.

4 листопада документ був проголосований в Раді, а за кілька тижнів – підписаний Президентом.

Ділова спільнота бачить в цьому посилення ефективності діалогу влади і структурованих організацій бізнесу, підприємців і роботодавців.

«В умовах воєнного стану та  мобілізаційної економіки оперативність і ефективність рішень дуже важлива. Ми раді, що все більше питань і проблем, з якими бізнес звертається до влади, починають вирішуватися на нормативному рівні. Це має бути постійна і системна робота», - зазначив президент УСПП Анатолій Кінах.

Тепер Український союз промисловців закликав Кабмін ухвалити необхідні підзаконні акти. До прикладу, необхідно внести зміни в чинну постанову КМУ №194, що регулює питання бронювання, у частині визначення критеріїв підприємств, критичних для забезпечення економіки або життєдіяльності населення.


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ