Перша конференція промисловців США та України

18 січня 2023

24 січня відбудеться перша велика онлайн конференція між промисловцями США та України, яка стосуватиметься повоєнної відбудови.  

Захід організовано ООРУ, УСПП спільно з Національною асоціацією виробників США (National Association of Manufacturers). Це найбільша громадська організація, що об'єднує переважно великі американські компанії.

У конференції візьмуть участь такі гіганти американської індустрії як Microsoft, Boeing, Cargill, General Electric, Coca-Cola, Siemens, U.S. Steel та ін.

“Наша мета - відновлення промисловості України від наслідків війни з використанням найновіших технологій та із залученням американського промислового капіталу”, - повідомили в УСПП. 

Тут звернули увагу, що обсяг торгово-економічного співробітництва не відповідає потенціалу партнерів. До війни, розв’язаної рф, США посідали восьме місце за обсягами зовнішньоторговельного обороту України. За січень-вересень 2022 року обсяг двосторонньої торгівлі товарами між Україною та США скоротився на 32,3 % і становив 2,4 млрд. доларів.

З українського боку до участі запрошені Прем'єр-міністр України, керівництво Мінекономіки, Мінстратегпрому, Комітету ВРУ з питань з питань економічного розвитку, Офісу президента, низки бізнес-асоціацій, ТПП тощо.

Конференція запланована як ознайомча, їй передували робочі зустрічі голови ООРУ, президента УСПП Анатолія Кінаха  із з CEO Асоціації Джеєм Тіммонсом.  

По завершенню конференції заплановане підписання Меморандуму про співпрацю між УСПП та NAM.

Контакти для ЗМІ: 0969507565 (прес-служба УСПП).


до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ