Cемінар «Поводження з відходами. Норми та найкращі практики»

14 березня 2023

21 березня 2023 року (вівторок) о 12.00 відбудеться семінар «Поводження з відходами. Норми та найкращі практики».

Захід організовано в рамках проєкту Міжнародної організації праці (МОП) та ООРУ.

Проєкт спрямований на навчання та консультування компаній з питань безперервності та стійкості бізнесу. Зокрема, серія семінарів і тренінгів забезпечить компанії знаннями та навичками, які дозволять їм приймати обґрунтовані рішення, пов'язані з оцінкою ризиків та плануванням на випадок надзвичайних ситуацій.  Очікується, що по завершенню тренінгів і семінарів компанії зможуть розробити стратегії стійкості бізнесу, адаптовані до їхніх потреб. 

На четвертому семінарі кваліфіковані українські та міжнародні експерти нададуть інформацію, конкретні рекомендації українським компаніям щодо інноваційних методів та високих технологій, які можуть застосовуватись у поводженні з побутовими та промисловими відходами.

Міжнародними експертами під час семінару виступатимуть представники Всесвітньої федерації переробки відходів (Bureau of International Recycling, штаб-квартира в Брюсселі) – єдиної організації в світі в даній сфері, що об’єднує 30 тис. компаній з 67 країн і просуває принципи сталого економічного розвитку.

Отримані знання дозволять українському бізнесу більш ефективно впроваджувати антикризові стратегії та підвищувати конкурентоздатність підприємств на внутрішньому та міжнародному ринках на період війни та після війни.

Участь безкоштовна. Програма семінару додається.

Семінар відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Початок  – о 12:00.

Запрошуємо до участі!

Дані для приєднання до семінару будуть надіслані на е-mail. вказаний під час попередньої реєстрації, що здійснюється за посиланням: https://forms.gle/i5RQDNGJYRNwGq477

Контактна інформація: м.т. +380503533402, e-mail: ved3@uspp.org.ua

Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.


до списку новин

Спільний проєкт МОП та ООРУ
ООРУ підтримує своїх членів шляхом надання навчальних та консультаційних послуг.

Приєднатися до ООРУ