Збір пропозицій щодо пролонгації проєкту Міжнародної організації праці з безпечної праці

16 березня 2023

10 березня 2023 року відбулася нарада по створенню робочої групи зі складання пропозицій щодо пролонгації проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», у тому числі щодо психосоціальної підтримки на робочому місці в умовах воєнного та післявоєнного часу. Цей Проєкт спрямований на сприяння безпечній, здоровій та задекларованій праці в Україні. Його очікуваним результатом у близькій перспективі є покращення дотримання Україною основних міжнародних і європейських норм із безпеки і здоров’я на роботі. 

На нараді було обрано Голову Робочої групи - Ханенка Святослава Михайловича (Голова ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців охорони здоров’я), заступників голови робочої групи: Тишковця Артема Володимировича (Мінекономіки України); Сименка Сергія Степановича (Конфедерація Вільних профспілок України); Горбаньову Ольгу Анатоліївну (МОЗ України); Войчука Сергія Михайловича (Міністерство у справах ветеранів України) та Секретаря робочої групи - Коновалову Олену Анатоліївну (заступник директора департаменту з питань праці Держпраці). Визначено мету, завдання та напрямки діяльності робочої групи. 

У зв’язку із зазначеним, запрошуємо вас долучатися до співпраці та надавати кандидатури  до робочої групи зі складання пропозицій щодо пролонгації проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», зокрема за програмами психосоціальної підтримки на робочому місці та професійної реабілітації й працевлаштування осіб з інвалідністю в Україні.  

Свої пропозиції просимо надсилати на електронну адресу  s.khanenko@ukr.net та  proxy@syrets.kiev.ua.

 


до списку новин

Спільний проєкт МОП та ООРУ
ООРУ підтримує своїх членів шляхом надання навчальних та консультаційних послуг.

Приєднатися до ООРУ