Анатолій Кінах провів робочу зустріч із головою Національної служби посередництва і примирення Дмитром Кухнюком

17 березня 2023

Співголова НТСЕР, голова Об’єднання організацій роботодавців України, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах провів робочу зустріч із головою Національної служби посередництва і примирення Дмитром Кухнюком.

Сторони обговорили необхідність вдосконалення законодавства про соціальний діалог; механізмів досудового вирішення (медіації) трудових спорів; спільні дії в напрямку соціально-психологічної адаптації громадян України, які постраждали від війни.

Анатолій Кінах поінформував про роботу Антикризового штабу та ініціативи Українського союзу промисловців і підприємців. «Так само, як наші захисники боронять кожен сантиметр української землі, ми повинні боротися за кожне робоче місце», – зазначив Голова Об’єднання організацій роботодавців.

Він підкреслив, що зараз надзвичайно важливо створювати умови для повернення українських біженців, які вимушено залишили територію України у зв’язку з агресією рф. Для цього необхідно покращувати бізнес-клімат, ширше залучати іноземні інвестиції в модернізацію виробництв і відбудову інфраструктури тощо.

Насамкінець сторони визначили напрями подальшої співпраці та домовилися про системні комунікації.

 


до списку новин

Спільний проєкт МОП та ООРУ
ООРУ підтримує своїх членів шляхом надання навчальних та консультаційних послуг.

Приєднатися до ООРУ