Презентуємо оновлений сайт ООРУ

Презентуємо оновлений сайт ООРУ

29 жовтня 2012

Представляємо  оновлену версію сайту Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) – однієї з найбільших в нашій державі громадських організацій, що бере участь у соціальному діалозі органів державної влади,  місцевого самоврядування,  профспілок та роботодавців, захищає права та інтереси останніх. ООРУ намагається ефективно впливати на формування економічної політики держави шляхом створення власної системи партнерства з владою, участі у підготовці законопроектів і нормативних актів. 

На сторінках оновленого ресурсу міститься інформація про життя організації, її лідерів, регіональних осередків. Крім новин про заходи й ініціативи ООРУ, на сайті систематично публікується аналіз нормативно-правових актів, проектів законів та вже прийнятих в сфері трудових відносин документів. Читачі можуть також ознайомитися з думкою вітчизняних та міжнародних експертів щодо розбудови економічних і соціально-трудових відносин у нашій країні.

Фахівці ООРУ беруть участь в обговоренні програм Міжнародного бюро праці «Сприяння свободі асоціацій та ефективному визнанню права ведення колективних переговорів», у розробленні загальнодержавної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2010-2015 роки та проекті МОП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці», словом нам є про що розповідати.

Тож пропонуємо ознайомитися з оновленим сайтом Об’єднання організацій роботодавців України www.ooru.org.ua  до списку новин

Представлено директора виконавчої дирекції ФССУ
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) вітає призначення директора виконавчої...

Приєднатися до ООРУ